Gazze Şeridi, kilometrekare başına 5.500 kişi ile dünyanın en yoğun nüfuslu bölgesidir. Dünyanın bu küçük bölgesi, 14 yıldan fazla bir süredir iç bölünmeye ve Gazze şeridini tamamen kırılgan ve zayıf bir durumda bırakan felaket sonuçlarına ek olarak tecrit ve abluka yaşadı. Bu koşullar, büyük ihtiyaç ve kapasite eksikliğine neden olmakla birlikte tüm yaşam sektörleri, özellikle sağlık sistemi üzerinde olumsuz etkilerini bırakmıştır.

Birkaç gün önce, Koronavirus pozitif vakası tespit edildi. Benzer koşullarda Gazze Şeridi halkı, salgını kontrolden çıkmadan önce durdurmak için mümkün olan her türlü desteğe ihtiyaç duyacaktır.

Bu Gazze Şeridi’ne sterilizasyon ve hijyen maddeleri ile yardım sağlama çağrısıdır. Gazze Şeridi’nde hayat kurtarmak için lütfen bu yardım çağrısına kulak verin.

Koronavirüse karşı acil yardım

₺150.765 ...₺1 milyon toplandı
 
Ödeme türünü seçin
Kişi bilgileri

Kart Bilgileri
Bu güvenli bir SSL şifreli ödeme.

Toplam Bağış : ₺10,00 One Time

Benzer projeler
Gazze’ye Acil Yardım

İsrail, 2006’dan bu yana Gazze’yi havadan, karadan ve denizden abluka altında tutuyor. Gazzeliler sağlıktan gıdaya, barınmadan eğitime, bir BAĞIŞ YAP

Ramazan Paylaşma Vakti

Milyonlarca müslüman ibadetleri ile Allah’a yaklaşabilmek için mübarek Ramazan ayını beklemekte. Tabi aynı zamanda yine ibadetleri ile birlikte BAĞIŞ YAP

Camii İnşaatı

"Kim Allah için cami yaparsa, o zaman Allah ona cennette onun gibi bir ev yapacaktır."  - [Sahih al-Buhari, BAĞIŞ YAP

X
Thumb

Hayat Yolu, en yoksul ve en muhtaç toplumlarda ihtiyaç sahibi herkes için iyi yaşam koşullarını sağlamayı amaçlayan, 2014 yılında kurulmuş, kâr amacı gütmeyen bir sivil toplum kuruluşudur. Hayat Yolu varsa Umut da var (Umudu paylaşalım)

Çalışma Saatleri
  • Hafta İçi 5 Gün
    8:30 AM - 5:30 PM