Okula Dönüş Projesi

₺0 ...₺10.000 toplandı
 
Ödeme türünü seçin
Kişi bilgileri

Kart Bilgileri
Bu güvenli bir SSL şifreli ödeme.

Toplam Bağış : ₺200,00 One Time

Okula dönüş için geri sayım başladı. Suriye’nin kuzeyinde, okul çağına ulaşmış 20 binden fazla çocuk; Gazze Şeridi’nde ve Yemen’de ise iki yüz binden fazla çocuk var.

Yiyecekleri yemeğe ulaşmakta dahi güçlük çeken bu çocukların, okul ihtiyaçlarını giderebilmek için desteğe ihtiyacı var.

Hayat Yolu Derneği olarak, yeni okul döneminde Suriyeli, Gazzeli ve Yemenli çocuklarımız için harekete geçtik. Çocukların okul ihtiyaçlarını karşılamak üzere başlattığımız “Okula Dönüş Projesi” ile ihtiyaç sahibi çocuklara yeni okul üniformaları, okul çantaları ve kırtasiye malzemeleri ulaştırmak üzere yola çıkıyoruz.

Siz de okula döneceği günü bekleyen çocuklar için projemize katkıda bulunun; çocuklar, en temel haklarından biri olan eğitimi hak ettikleri gibi alabilsinler.

Benzer projeler
Bir Adet Kur’an Bağışla

Bağışınız, Kuran'ı okumaya özlem duyan Afrika'daki Müslümanlara ulaşacak. #Ramazanda_hediyen_Kur’an_Olsun hashtag’i ile 70₺ bağış yapın, diğer hayırseverler ile birlikte BAĞIŞ YAP

Düzenli Bağışçımız Ol

En hayırlı amel, az da olsa devamlı yapılandır. Binlerce insanın mağdur olduğu ve temel ihtiyaçlarından mahrum kaldığı bir BAĞIŞ YAP

Camii İnşaatı

"Kim Allah için cami yaparsa, o zaman Allah ona cennette onun gibi bir ev yapacaktır."  - [Sahih al-Buhari, BAĞIŞ YAP

X
Thumb

Hayat Yolu, en yoksul ve en muhtaç toplumlarda ihtiyaç sahibi herkes için iyi yaşam koşullarını sağlamayı amaçlayan, 2014 yılında kurulmuş, kâr amacı gütmeyen bir sivil toplum kuruluşudur. Hayat Yolu varsa Umut da var (Umudu paylaşalım)

Çalışma Saatleri
  • Hafta İçi 5 Gün
    8:30 AM - 5:30 PM