Çocuklar için bayram giymek

Günümüzde birçok insanın yaşadığı sert insani koşullar nedeniyle, çocuklar şiddet ve istismar girişimleriyle karşı karşıya kalan en savunmasız grubu temsil etmektedir.

Bu, çocuklukların çok sıradan çocukluklar yaşamak için herhangi bir fırsattan yararlanmasını önler.

Savaşlardan kaynaklı psikolojik refah ihtiyacının yanı sıra acil ihtiyaçların tedariğinden ailelerinin temel ihtiyaçlarına kadar bir çok sıkıntı yaşıyorlar.

Bu nedenle, bayram kutlaması, küçük çocukların bunu anlama şekli, ailelerin çocuklarına sunabilecekleri imkanlar kısıtlıdır. Bayram kıyafetleri, tatlılar ve bir oyuncak, ailenin mümkün olduğunca yiyecek ve ilaç sağlamaya odaklandığı bir zamanda büyük talepler haline geldi.

İhtiyaç sahibi aileler için kıyafetler, çocuğu hava koşullarından vb. Koruyan şey olarak bilinmekte ama çocuklar uzun süre ayakkabı giyemedikleri için onlara tam anlamıyla sevinç kaynağına dönüşüyor.

Bu kriz dönemleri, çevrelerindeki bir ailenin çocukları için yeni kıyafetler satın alabileceği bir durumda başka bir ailenin çocukları için daha da kötüleşir, bu da bayramı çocuklar için küçük bir neşe getirememe kederi ve üzüntüsü haline getirir ve bu da ciddi psikolojik soeunlara neden olabilir.

Neyse ki, tüm bunlara rağmen, çocuklar zor koşullara dayanmak için önemli bir yeteneğe sahipler ve nadiren umut duygularını kaybederler.

Onların gerçekliğini değiştiremeyiz; ancak en azından koşullarını iyileştirmeye ve hayatı onlar için daha az karmaşık hale getirmeye katkıda bulunabiliriz. Çocukların mutlu olmaları için harekete geçebiliriz.

Elbette bu çocuklara Bayram kıyafetlerini sunacağımız mübarek Kurban Bayramı fırsatı da dahil, zor koşullarına ve yaşadıkları sert koşullara rağmen, çocukluklarını yaşamak için kaçırdıkları güzel anlardan bir kısmına vesile olabilirsiniz.

Ayrıca bize katılabilir ve bu çocuklara mutlu olma şansı verebilirsiniz, çünkü birçoğu için bu bayram kıyafetleri çok uzun bir süre içinde sahip olacakları ilk yeni kıyafetler olacaktır.

Hüzün veya acı olmadan bayram yaşamalarına yardım edin, onlara hayatın hala güzel ve yaşamaya değer olduğu umudunu ve hissini verebilirsiniz..

Onların Bayramı olun … Bayram öncesi bayram getirin …

Yeni bayram kıyafetleri .. gerçek sevinç

₺150 ...₺200.000 toplandı
 
Ödeme türünü seçin
Kişi bilgileri

Kart Bilgileri
Bu güvenli bir SSL şifreli ödeme.

Fatura Bilgileri

Toplam Bağış : ₺10,00

Gazze’ye Tıbbi Yardım

Gazze'ye Tıbbi Yardım İsrail, 2006’dan bu yana Gazze’yi havadan, karadan ve denizden abluka altında tutuyor. Gazze halkı sağlıktan BAĞIŞ YAP

Suriye Yardımları

Suriye Yardımları Uzun süren savaş ve yokluk, zamanın en ciddi insani krizlerinden biri haline gelmeye devam ediyor. Ülke BAĞIŞ YAP

Konut İnşaatı ve Restorasyonu

Konut İnşaatı ve Restorasyonu Barınak, tüm aile üyeleri için hayatta kalmak ve muhafaza etmek için ideal bir yoldur. BAĞIŞ YAP

Thumb

Hayat Yolu, en yoksul ve en muhtaç toplumlarda ihtiyaç sahibi herkes için iyi yaşam koşullarını sağlamayı amaçlayan, 2014 yılında kurulmuş, kâr amacı gütmeyen bir sivil toplum kuruluşudur. Hayat Yolu varsa Umut da var (Umudu paylaşalım)

Çalışma Saatleri
  • Hafta İçi 5 Gün
    8:30 AM - 5:30 PM